Menu Zavřeno

„Kuráž je dobrá. Vytrvalost lepší.“  – Jean de La Fontaine

Přihlašování je otevřeno.

Vyplnění dotazníku trvá asi patnáct minut a není k němu potřeba načítat medailonky. Všechny přihlášky došlé v jednom intervalu jsou navíc rovnocenné, tak není kam chvátat. Pokud budeme mít více zájemců než míst, budeme losovat, kdo se nedostane. Pokud naopak budeme mít nedostatek zájemců, buď otevřeme další interval nebo uvedení hry zrušíme.

 Abychom mohli hru uvést, potřebujeme 20 dobrovolníků na každý běh. Pokud nám chcete s uvedením hry pomoci, více informací naleznete pod odkazem Dobrovolnictví níže.

Na základě vašich dotazníků vám připravíme předvýběry tří postav čistě na základě toho, co budete chtít ve hře zažít. Následně vás požádáme o jejich seřazení a okomentování proč byste kterou postavu chtěli či nechtěli hrát a na základě toho se pokusíme najít co nejlepší volbu pro každého.

Při rozdělování rolí nehraje žádnou roli věk, vzhled či osobní schopnosti. Není tedy třeba se nás snažit přesvědčit o tom, že budete skvělý v té které roli a pozvednete hru všech kolem sebe: je pro nás pouze důležité abyste co nejlépe vyjádřili co by vás mohlo bavit.

Všechny postavy ve hře jsou jasně a neměnně odlišené jako mužské a ženské. Toto rozdělení a dodržování stereotypního rozdělení rolí je pro design hry potřebné a postavy není možné žádným způsobem upravovat. Je nám stejně tak jasné, že se někteří hráči neidentifikují na binární škále – pro účely hry je ale třeba v castingu požádat o přidělení mužských nebo ženských postav. Jak se sami identifikujete ale nemá vliv na to, jakou roli dostanete: pokusíme se co nejlépe vyhovět vašim přáním.

Protože je pro hru velmi důležité na první pohled jasně odlišit muže a ženu budeme vyžadovat jisté základní vizuální pomůcky (například umělé vousy).

Bestie je monstrum – monstrum, které potřebuje spoustu pomocníků. Pokud vás zajímá hra z jiné perspektivy, prosím, vyplňte níže uvedený dotazník pro dobrovolníky. Možnosti jsou od hraní krátkodobých postav po ovládání našich speciálních efektů, maskéřinu nebo třeba tahání beden (trocha čehož nás čeká všechny).
Účast pro dobrovolníky je zcela zdarma. Dostanete jídlo, teplé místo na spaní, malý příspěvek na dopravu (350 korun) a trochu kreditu na účet na after party. Drtivou většinu kostýmů a rekvizit vám také poskytneme.

Hra je připravovaná převážně dobrovolníky, ale platíme kuchaře, řidiče a fotografy, snažíme se také přispět něco uklízecí četě. Pokud byste měli zájem o takovou brigádu, dejte nám vědět v dotazníku nebo pošlete mail.

Přihlašovací dotazník pro dobrovolníky naleznete zde.